הצהרת נגישות

מוסך רכב MACONCAR.COM – הצהרת נגישות

אתר מוסך רכב מציג רשימה של מוסכים כולל ימדע ומאמרים בנושא רכב.  אתר האינטרנט הזה אינו מו7סך קיים – אלא סקירה של מוסכי רכב. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את האתר לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות. אנו נותנים דעתנו על חוויית משתמש וקלות השיטוט וההבנה לכל מבקר באתר, ולא רק לבעלי מוגבלויות.

מהות הנגשת אתר האינטרנט

אנו פועלים ונמשיך לפעול להנגשת האתר, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

אתר זה עומד בדרישות תקנות שיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013,  .
התאמות הנגישות בוצעו עפ"י המלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.0 הבינלאומי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

כפתור נגישות באתר

בכל דף באתר בצד ימין ישנו כפתור – סמליל נגישות. לחיצה עליו עם עכבר או באמצעות כפתורי  מקלדת ( TAB,  או כפתורי חיצים במקלדת ) ניתן להגיע לאפשרויות השונות של ההנגשה, מלבד האפשרויות עם המקלדת.

  1. הגדל טקסט
  2. הקטן טקסט
  3. גווני אפור
  4. ניגודיות גבוהה
  5. ניגודיות הפוכה
  6. רקע בהיר
  7. הדגשת קישורים
  8. פונט קריא
  9. ואיפוס ( כמובן למצב ההתחלתי של ברירת המחדל של האתר.)
הצהרה על עמידה חלקית בתקן במקרה של תכני צד ג' (אם קיימים)

ייתכן כי עקב תקלה טכנית או שידרוגי תוכנה אוטומטיים כולל עידכוני אבטחה( כגון  עידכוני וורדפרס, תוספים, וודגטים, ועידכונים אוטומטיים נוספים של קוד אשר מרכיבים את האתר יהיו שינויים ) חלק מהעידכונים הם לא בשליטה שלנו והינם חיצוניים ללא שליטה שלנו.  נא עדכנו אותנו מיידית לתיקון וסידור. לעיתים נגישות הדפים תלויה בתכנים שאינם של הארגון (תוכנות מותקנות או תכני צד ג') ולכן ייתכנו אי התאמות ושינויים בהתאמה לתקן עבור דפים או חלקם אשר קיימים באתר.

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox /]/ [Edge / Chrome

שלבי ההנגשה בהם נמצא האתר

האתר עדיין נמצא בשלבי הנגשה למיטוב ההנגשה ואנו מעריכים כי ייקח מעט זמן , עד לסיום מלא של ההנגשה.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון או או בדף יצירת קשר – ציינו דפים וקשיים או תקלות הנגשה אם ישנן. או בטלפון 052-4748988

ט.ל.ח.

אתר מוסך רכב MACONCAR.COM